20 Ocak 2017

Uzman Çavuş Başvuru Formu Doldurma

Uzman Çavuş Başvuru Formu Doldurma

Uzman Çavuş olmak isteyen adaylar Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bağlı hangi kuvvette görev almak istiyorlarsa, o kuvvetin resmi web sitesini takip etmelidirler. Mesela kişi Jandarma Kuvvetleri’nde Uzman Çavuş olma niyetindeyse aşağıda belirttiğimiz  web adresine girip, buradaki uzman çavuş başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Bu aşama bir ön başvuru süreci aşamasıdır. Başvurunun kesinleşmesi için istenen bazı şartlara uygun olmak ve gerekli olan belgeleri eksiksiz biçimde teslim etmek gerekmektedir. Ön başvurunun internet ortamından yapılması zorunludur.

Uzman Çavuş Başvuru Formunu Doldurmak için öncelikle başvuru kılavuzunu dikkatliye okuyun. Her bir maddeye ayrı ayrı dikkat edin. İstenenleri karşılıyorsanız o zaman başvurunu formunu doldurmaya başlayabilirsiniz. Formu dikkatlice okuyun ve istenen her şeyi eksiksiz ve doğru bir şekilde yazmaya özen gösterin. Emin olmadığınız bir bilgi varsa, önce o bilgiyi doğru bir biçimde öğrenin. Başvuru formunu doldururken yanlışlık olması size olumsuz bir şekilde dönebilir hatta hakkınızda yalan beyandan ötürü yasal işlem bile başlatılabilir. Kutucuklara bilgileri girerken özenli olun. Her şeyi tamamladığınızdan eminseniz son aşamada forma tekrar bir göz atmayı unutmayın. Kontrolünüz de bittiyse bilgilerinizi kaydedebilir ve ön başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.


Verilen süre içinde herhangi bir değişiklik olursa yeni bilgileri de sisteme girip kayıtlarınızı güncellemeyi unutmayın. Ön başvurunuz tamamlandıktan sonra sık sık ilgili kurumun web sitesini takip edin. Gerekli olan tüm aşamaları geçerseniz artık uzman çavuş olarak, Türk Silahlı Kuvvetleri ‘nin bünyesinde hizmetiniz başlayacaktır.

2017 / 2 Yılı Sözleşmeli Lojistik Branşlı Uzman Çavuş Başvuru Formu

Aşağıdaki Görselde yer alan tüm adımları uygulayarak devam edin bilgileri doğru ve eksiksiz yazdığınızdan emin olun.

 

2017 – 3. Dönem Jandarma Uzman Çavuş Başvuru Formu Doldurma

Başvuru yapmak için https://app1.jandarma.tsk.tr/PTS_Aday/Aday.aspx adresine tıkladıktan sonra soldan ilgili alım linkine tıklayın.

 

Bir önceki yazımız olan Jandarma Uzman Erbaş Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Remzi aygün dedi ki:

  Gönüllü uzman çavuş olmak istiyorum

 2. CAHİT ABASiYüN dedi ki:

  Başvuru yapıyorum ama hep diyor yardımcı olabilirmisiniz

 3. Hacı dedi ki:

  Bende olmak istiyorum ama askerligimin ustunden 3 seneyi gecti yasim 24 ve 5.ayda 25 e giricem ne yapmam lazim lutfen yardimci olurmusunuz

  1. Hacı dedi ki:

   Numaram 5424384180

 4. Yavuz yavuz dedi ki:

  Benim doğum tarihin 01.03.1989 bende uzman olmak istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz

 5. mustafa dedi ki:

  ben 01.01.1989 dogum tarıhliyim oto elektirikciyim tsk da uzman cavuş ollarak gönulu görev yapmak istiyom yardımçı olla bilirmisinız

 6. Davut dedi ki:

  Arkadaşlar 01 10 1993 askerlik yaptım bende olabiliyor

 7. Ahmet dedi ki:

  Uzman olmak istiyorum

 8. Recep dedi ki:

  29 01 1992 askerlik yaptım uzman olmak istiyorum olabilmek için ne gerekli

 9. Recep dedi ki:

  25 yaşındayım

 10. Okan dedi ki:

  Ben bolu Okan 1988 doğumluyum disiplin içinde büyüdüm askerlik döneminde uzman olarak kalmak istedim lise şartı vardı askerlik bitti 1 sene sonra sözleşmeli er çıktı 5 defa başvuru yaptım dönüş olmadı ama umudumu kaybetmedim onun için ne evlendim nede sevgili yaptım lisanslı sporcuyum dövüş sanatları karma 8 senedir silah veya bıçakları iyi kullanan biriyim tek isteyim o kamofılajları giymek ve mücadele etmek bana yardımcı olursanız sevinirim 05417473237(bayrağımızı bayrak yapan üstündeki kandır vatan uğruna can verilirse vatandır) benim canım da kanımda vatanıma feda olsun.

 11. Yasin dedi ki:

  Tek Hayalım komando olmak

 12. İLhami Şahin dedi ki:

  S.a arkadaşlar bende uzman çavuş olmak istiyorum internette yeterli bilgi alamadım bana yardımcı olabilicek arakadaslarim varsa yardımcı olabilirlermi ?

 13. Abdülkadir dedi ki:

  Yardimci olabilirmisiniz tsk ya katilmak istiyorum sözleşmeli erbaş

 14. ahmet öndür dedi ki:

  96/1 Mersin merkez Komutanlığın da vatani görevimi tamamlamış bulunmaktayım uzman olmak istiyorum

 15. murat onhan dedi ki:

  orduya katılmak istiyorum ne yapmam gerek

 16. Adil kubilay dedi ki:

  Jandarma uzman çavuş başvuruları ne zaman baslicak bilgisi olan varmi

 17. Yusuf dedi ki:

  Ben yusuf Aydin adiyamanliyim turizimde calisiyorum tsk da gonulu olarak gorev yapmak istiyorum 23.03.1999

 18. Halil İbrahim oruz dedi ki:

  1989 doğumluyum ben de gönüllü asker olmak istiyorum sivil hayattan bıktım vatanim için bir şey yapmak istiyorum ben de yardımcı olursanız

YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status